חייג עכשיו: 054-740-2066

הובלות בירושלים

העיר היפה הזאת משתרעת על פני כמה וכמה הרים ושטח גדול, ולכן הובלות בירושלים אינן דבר של מה בכך. יש להכיר גם את קבוצות האוכלוסייה השונות שמרכיבות אותה, את סגנונות הדיור והחיים בה ואת השכונות השונות בכל רחבי העיר. כל שכונה ומגבלות הנגישות והובלה שלה. ולכן כל הצעת מחיר שתקבלו מחברות הובלות ייקחו בחשבון את תצורת העיר ואת הבנייה בשכונות הצפופות ברובן. במקרים אחרים המדרונות של ההרים וצורת הגישה לבניין עצמו עלולה לייקר את המחירים ולהפוך את ההובלה ליורת מרוכבת מהובלה רגילה. את כל הדברים האלה יש לברר כעם חברת ההובלות שלכם ולוודא שהצעת המחיר לוקחת בחשבון דברים אלה לפני היום של העבודה עצמה. אינכם רוצים לגלות שמשום מה מעלים תכם את מחיר ההובלה בגלל דברים שהיו ידועים קודם ורק כרגע הם נחשבים. זהו גם ההבדל בין חברה מקצועית לבין חברה חובבנית של הובלות.

איך להיערך ליום הובלות בירושלים של הדירה שלכם?

  • כשאתם אורזים את התכולה ודאו שאתם נפטרים מכל הרכוש שאינכם זקוקים לו כי חבל לסחוב אתכם עומס של מטען שכבר אינכם זקוקים לו כלל. אפשר למכור או לתרום ולהישאר רק עם העיקר.
  • אם אינכם יודעים לארוז בצורה נכונה, בטוחה וחסכונית, בקשו שירות אריזות מחברת ההובלות כדי שהכל יובל בצורה בטוחה ומבלי שיינזק הרכוש כלל.
  • אם אתם רוצים לארוז אבל אין לכם ארגזים, יש חברות של הובלות שמשאילות לכם קרטונים לצורך זה. בקשו מראש והתכוננו לכך.
  • בהצעת המחיר בקשו לציין גם רהיטים גדולים ופריטים מורכבים שיש צורך במנוף או מאמץ מיוחד להובילם. זה יתגלם במחיר אבל מוטב מוקדם מאשר מאוחר.
  • שאלו על ביטוח התכולה וההובלה. אם יש חפצים חריגים שאינם מכוסים דאגו להובלה בנפרד או קחו אתכם.

חברת הובלות מקצועית

חברת Bee-Moving היא חברה שהוקמה על ידי אנשי מקצוע ותיקים בתחום שחשבו שיש להם מה לתרום ולא רק בגלל ההובלה עצמה, אלא גם הודות לשירותי המעטפת כמו אריזה וכמו ייעוץ. בקשו מהם הצעת מחיר מפורטת והוגנת ותראו שגם היחס שלהם יעשה את ההבדל בין הובלות סתם לבין הובלות בירושלים שנהנים מהן.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
השארת הודעה מהירה

מחפשים הובלה?
השאירו פרטים עכשיו: